Kde nás najdete

Lukáš Běhounek
Mnichovo Hradiště
295 01

telefon:
774 373 999

email:
lukcars@seznam.cz

provozovna:

Mnichovo Hradiště
Hněvousice 2.
(za zámkem 1km)


DPF/FAP off

Odstranění filtru pevných částic
CO JE FILTR PEVNÝCH ČÁSTIC
Filtr pevných částic (anglicky DPF – diesel particulate filter, resp. francouzsky FAP – filtre a particules) je zařízení, které má za úkol zachytit ve výfuku pevné částice splodin a zvýšit tak emisní čistotu dieselových vozidel. Jako první začala tyto filtry montovat do svých vozidel automobilka Peugeot/Citroen, postupem času se pak přidaly i další automobilky, včetně u nás nejrozšířenější Škodovky, kdy byly tyto filtry nejprve jako příplatková výbava, později se staly povinnou součástí.

fff ffff

MÁTE PROBLÉMY S FILTREM PEVNÝCH ČÁSTIC ( DPF / FAP off )
Pokud máte problémy s filtrem pevných částic ( časté závady s následným snížením výkonu a zvýšením spotřeby, nákladná údržba, nutnost výměny poškozeného filtru pevných části), můžeme provést jeho mechanické i elektronické odstranění a to u většiny dieselových motorů. Jedná se však, dle platné legislativy, o dočasné řešení.
Elektronické odstranění systému DPF / FAP provádíme přeprogramováním software řídící jednotky motoru, kde je vyjmuta kompletní softwarová strategie DPF / FAP filtru ( funkce regenerace, měření tlakových a teplotních sond, omezování výkonu motoru). Nepoužíváme emulátory sond, které mohou po čase chybovat. V případě aktualizace sw ř.j. motoru v autorizovaném servisu poskytujeme zdarma opětovné vyjmutí DPF / FAP filtru pevných částic i z nového sw.

Odstraněním filtru pevných částic se zvýší průchodnost výfukového potrubí, což příznivě působí na výkon motoru a spotřebu paliva. I takto upravená vozidla nemaji problém na emisních kontrolách.

Cena ODSTRANĚNÍ FILTRU PEVNÝCH ČÁSTIC
Cena za odstranění filtru pevných částic nebo jeho vypnutí se pohybuje od 5 500,- Kč do 12 000,-Kč dle typu vozidla.

 

Pro bližší informace nás, prosím, kontaktuje:

Vaše jméno (nutný údaj)

Váš email (nutný údaj)

Předmět

opište prosím kód (anti-spamová ochrana)
captcha

Vaše zpráva